Nabídka práce

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k organizaci, která s vámi bude jednat jako s osobností a zapojí vás do rozhodování. Jestli tu nenajdete vhodnou pozici, nechte si mailem zasílat informace o tom, koho aktuálně hledáme.

Podívejte se, jak se u nás pracuje

Podívejte se na náš profil na webu  COCUMA

Advokát/ka nebo senior koncipient/ka v týmu veřejného práva

Chceš se podílet na vzniku precedentních soudních rozhodnutí týkajících se přezkumu územních plánů, ochrany životního prostředí a zdraví občanů? Chceš pomáhat obcím, jejím občanům, firmám i spolkům vyvažovat jejich zájmy a připravovat kvalitní územní plány? Je pro nás důležitý dopad naší práce i poskytování kvalitních právních služeb. Staň se posilou našeho týmu veřejného práva Frank Bold advokáti!

Specialist(k)a na digitální marketing a branding

Baví tě digitální marketing a chceš ho dělat pro značku, které budeš součástí? Dokážeš na internetu zpropagovat témata, jako jsou obnovitelné zdroje energie, good governance nebo etické právní služby? Máš chuť pomáhat s brandingem první české B Corporation? Rádi hledáme cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Staň se součástí našeho týmu a pojď s námi tvořit Franka Bolda.

Koncipient/ka v týmu energetického práva

Víš nebo chceš zjistit, co je to usměrňovač, transformátor nebo že AC/DC není pouze název hudební skupiny? Chceš získat znalosti a zkušenosti jak ze soukromého, tak z veřejného práva? Zajímají Tě obnovitelné zdroje energie? Je pro Tebe důležitý dopad Tvé práce i poskytování kvalitních právních služeb? Hledáme Tě do našeho energetického týmu Frank Bold advokáti!

Junior HR asistent/ka - personalista/ka

Každou organizaci tvoří lidé. Jen s týmem lidí, kteří mají energii a chuť spolupracovat a společně něco tvořit, se dá dosáhnout skutečně velkých cílů. A o to se ve Frank Bold snažíme - ať už v rámci našich veřejně prospěšných projektů nebo v rámci právních služeb naší advokátní kanceláře. Posláním našeho HR týmu je hledat způsoby, jak tým Franka Bolda rozvíjet a podporovat. Přidej se a pojď jej tvořit s námi! 

Ozvěte se nám